2014 Campbellian Anthology ekitabı


Ödül adaylarını ve ödülleri sitede paylaşıyorum. Bir çoğunuz eserleri okuyamadığından bahsediyordu. Yasal olarak bedava kopyasını bulduğumda bu başarılı öyküleri paylaşmaya özen gösteriyorum. Bu sefer daha da fazlası var.

20140130-232029.jpg

John W. Campbell anısına son iki takvim yılı içinde profesyonel bilimkurgu ya da fantastik eseri yayınlanan yazarlara verilen bir ödül var. Yeni yetenekleri tanımak için çok iyi bir fırsat sunuyor. Ancak çoğunlukla bu eserlere ulaşmak zor. Bu sene M. David Blake ve Stupying Stories bu sene ödüle aday olabilecek tüm eserleri toplamayı başarmış. 111 yazarın işi 860.000 kelimeden fazla bir ekitapta buluşmuş. Basılsa öldürücü bir ağırlığa sahip olacak bu ekitaba Hugo adaylarının açıklanacağı Nisan ayına kadar ulaşmanız mümkün. O tarihten sonra istenen artık paylaşılmaması, sizin kütüphanenizde durmasına bir engel yok. DRM’siz ve bedava okumak için aşağıdaki bağlantıları kullanın.

ekitabı Kindle için mobi dosyası, diğer cihazlar için ePub olarak indirebilirsiniz. Daha fazla bilgi için David Blake’in yazısını okuyabilirsiniz. Hadi hemen başlayın bakalım kaç günde bitireceksiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s