Invisibles’ın tüm sayıların tek kitapta


Cover of "The Invisibles Vol. 1: Say You ...

Cover via Amazon

Bazı eserler zamanlarını değiştirir ve kaybolmazlar. Sinemada ve edebiyatta çok örneği olsa da çizgi romanda tek tük böyle eserler çıkar. Grant Morrison‘un The Invisibles‘ı bunlardan biri. Daha önce üç cilt yayınlanan kitabı tek bir ciltte tekrar yayınlamışlar.  1536 sayfa The Invisibles okumak… 1536 sayfa ve hepsi bir yerde.

The Invisibles dünyayı Düzenin güçlerine karşı koruyan bir anarşist/özgürlükçü/kaos yandaşı/deli/kahraman/akılsızlar/ötekiler grubunun hikayesini anlatıyor. 1994’den 2000’e kadar yayınlanan çizgi romanın kahramanları; ekibin lideri King Mob, Brezilyalı transeksüel bir şaman olan Lord Fanny, eski bir NYPD polisi  Boy, gizemli geçmişi olan bir telepat Ragged Robin ve Liverpool’lu bir serseri olan ve belki de yeni Buddha olacak  Jack Frost. Onlar Archon denen insanları onların haberi olmadan köleleştiren dünya dışı varlıklara karşı savaşıyorlar.

Eğer çizgi romanla neler yapılabilir görmek istiyorsanız bu seriyi kesin okumalısınız. Seriyi Grant Morrison yazdı ve Steve Yeowell, Jilll Thompson, Dennis Cramer, Chris Weston, John Ridgway, Steve Parkhouse, Kim DeMulder, Paul Johnson, Phil Jimenez, John Stokes, Tommy Lee Edwards, Dick Giordano, Mark Buckingham, Mark Pennington, Michael Lark, Keith Aiken, Marc Hempel, Ray Kryssing, Philip Bond, Glyn Dillon, Ivan Reis, Warren Pleece, Sean Phillips, Jay Stephens, Frank Quitely ve Morrison çizdi.

Reklamlar

Invisibles’ın tüm sayıların tek kitapta’ için 2 yanıt

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s