DC Comics yenileniyor: The New 52


DC’nin yeni çıkartmayı planladığı “The New 52” serisi ile kahramanları 1. sayıdan başlatarak yenilemeyi planlıyorlar. Yayınladıkları soru cevapte DC kahramanlarının kendilerinden emin olmadıkları, güçlerini ispatlamadıkları bir zamana dönmek istediklerini söylüyorlar. Yaratıcı ekiplerin 1. sayıdan başlamaları sayesinde karakterleri ve karakterlerin birbirleri ile ilişkilerini daha modern hale getirmeyi planladıklarını anlatıyorlar. Ortaya daha yeni yüzyıla uygun karakterler ve hikayeler çıkacak gibi gözüküyor. Aşağıdaki tanıtımı incelediğimde ilgimi çekmeyen DC karakterlerinin bile ilginç hale geldiğini gördüm. Bakalım 2.99USD’dan 20 sayfa satmayı planladıkları çizgiromanlar nasıl olacak.

Vodpod videoları artık kullanılamıyor.
Reklamlar

DC Comics yenileniyor: The New 52’ için 2 yanıt

  1. DC, kahramanlarının hayatını sürekli yeniden başlatır zaten. Misal Süpermen… Kaç kez baştan ve baştan aldılar çelik adamın hayatını. Bizim de kafamızda acaba şöyle mi olmuştu yoksa böyle mi, Lex Luthor deli bir bilim adamı mı, çok zengin bir iş adamı mı yoksa Clark’ın çocukluk arkadaşı mı gibi milyon soru kalıyor. Kısacası, gereksiz satış teknikleri bunlar…

    1. Süper kahramanlar zaman geçtikçe efsaneleri altında eziliyorlar. Okuyucu bir yerden sonra güçlü ve yenilmez olanın hikayesini okumaktan sıkılıyor. O yüzden belli aralıklarla yeniliyorlar karakterleri. Tam senin dediğin gibi bir karmaşa oluyor sonuçta.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s