Güncede yenilikler: FRP incelemeleri


Dice for various games, especially for rolepla...

Image via Wikipedia

Birinci senemizi tamamladık, artık büyümenin zamanı geldi. Sitenin temel prensibi olan Türkiye’de yapılmayanı yapmayı göz önüne alarak yeni bir köşe başlatıyoruz. Rol yapma oyunları yani FRP üzerine olan bu köşede sizlere düzenli olarak çeşitli kitapları ve malzemeyi inceleyeceğiz. Sadece Fantastik oyunlar değil, bilim kurgu ve korku oyunlarını da bu bölümde bulacaksınız. Bakarsınız bir gün yeni çıkan haritayı inceleyivermişiz. Eğer dijital olarak satılıyorsa, burada incelenecek demektir.

Bu bölüme yarın günceye yeni katılan konuk yazarımız Abdullah Ali SİVAS’ın Pathfinder RPG sistemi için yazılmış 6-8. seviye arası karakterleri için bir fantastik macerayı incelediği yazısı ile başlıyoruz.

Neden bu işe giriştik?

Bu eserleri seçerken internetten dijital olarak alabileceğiniz eserlere öncelik veriyoruz. Türkiye’de bilinmemiş eserleri hatta yeterince hızlı çalışabilirsek yayınlanalı bir ay geçmemiş eserleri inceleyeceğiz. Yabancı sitelerde uğraşmanıza gerek kalmadan yeni çıkan kitapları, büyük yayınevlerinin çıkarttığının yanında indie eserlerin de incelemesini bulacaksınız. Bu bölümde üç dolarlık kısa bir macera da incelenecek, otuz dolarlık yeni kural kitabı da. Böylece Türk okuyucusu ve oyuncusu da olan bitenden haberdar olacak.

Sizden gelecek incelemelere de bu konularda açığız.

Tavsiyelerinizi ve yorumlarınızı bizle paylaşın. Yorumlarda tüm fikirlerinize açığız.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s