Birinci yaşgünümüzü ödüllerle kutluyoruz


Bu hafta TurkceBKF güncesinin birinci yılı. Bir yıl boyunca burayı takip eden, yorum yazan, okuyan, paylaşan herkese teşekkürler.

Bir yıl boyunca 137 yazı yayınlandı TurkceBKF’de. Yasal bedava ekitaplardan, ingilizce roman incelemelerine ve film tanıtımlarından kısa filmlere bir çok konuyu işledik. Sizler sayesinde bir senedir üşenmeden, sıkılmadan buraya devam ediyorum. Sizlere teşekkür etmek için bu hafta boyunca çeşitli hediyeler dağıtacağız.

İşte hediyeler ve nasıl kazanacağınız:

Salı: Tobias Buckell’dan özel izinle öyküsü All Her Children Fought Türkçesi HititGüneşi ekibinden Nejat Eralp Tezcan’ın çevirisi ile “Tüm Çocukları Savaştı” yarın siteyi ziyaret eden herkese bedava.

Cuma günü: BAEN’den 7 kitaplık 2010 Eylül eKitap Seti, yarışma yazısına yorum yapanlardan bir kişiye bedava. Son yorum zamanı 1 Ocak 2011 00:01

20/12/10 ile 31/12/10 arasında her hafta: Twitter’dan @kisalar ya da #TurkceBKF ile mesaj atan bir kişiye Laika’dan birer kitap hediye. 20 Aralık Haftası Christopher Priest’den Prestij, 27 Aralık Haftası Korkut Alemdar’dan Ankara’da Soğuk Gece

20/12/10 ile 31/12/10 arasında her hafta: Facebook’da TurkceBKF sayfasını beğenen ve/veya duvara yazı yazan bir kişiye Laika’dan birer kitap hediye. 20 Aralık Haftası Anadolu Korku Öyküleri, 27 Aralık Haftası Göktuğ Canbaba’dan Tılsım’ı Kudret. İlk hafta yazanlar ikinci hafta da çekilişe katılacaklar. Beğeniler ve duvar yazıları birer çekiliş hakkı kazandırıyor.

20 Aralıktan 1 Ocak’a kadar sitedeki herhangi bir yazıya yorum yapan bir kişiye Apex Books’dan The Apex Book of World SF edited by Lavie Tidhar ekitabı hediye.

Ödülleri çekilişle verilecek ve bir ödülü kazanana ikinci bir ödül verilmeyecektir.

Tüm ödüller yarışmalara bittikten bir hafta sonra buradan açıklanacaktır.

Hepinize yaşgünümüzü kutlarken bizimle olduğunuz için teşekkürler. Nice senelere hep beraber

Reklamlar

Birinci yaşgünümüzü ödüllerle kutluyoruz’ için 7 yanıt

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s